Slēpņošanas izaicinājums "ClimateQuest"

Meklējiet slēpņus, iepazīstiet jaunas vietas un uzziniet vairāk par klimata pārmaiņām.

Kā piedalīties "ClimateQuest" izaicinājumā?

2. Meklējiet slēpņus un vāciet monētas
3. Dalieties ar citiem #climategameon "

Ilgtspējīgā bezdelīga

Slēpņotāji mani pazīst kā “Travel Bug” piekariņu. Mana misija ir ceļot pa Eiropu ilgtspējīgi ‒ ar vilcienu, autobusu, koplietošanas automobili, velosipēdu vai pat kājām!

Vai esat atraduši bezdelīgu slēpņošanas medību laikā? Palīdziet bezdelīgai izpildīt savu misiju un nogādājiet viņu vēl kādā slēpnī citās valstīs. Jūsu uzdevums ir ceļot ilgtspējīgi!

Pastāstiet mums par savu pieredzi sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas #climategameon #climatequest.

swallow

Projekts “Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ir iniciatīva, kuru ir veidojuši 10 partneri 8 Centrālās un Austrumeiropas valstīs, lai aktivizētu jauniešus visā pasaulē cīņā ar klimata izmaiņu radītajiem draudiem cilvēces nākotnei. Projektu ir iespējams īstenot, pateicoties izglītības un izpratnes veicināšanas programmas DEAR līdzfinansējumam.

Klimata pārmaiņas un bioloģiskā daudzveidība

Klimata spēles “ClimateQuest” talismans ‒ bezdelīga ‒ ir viena no daudzajām putnu sugām, ko apdraud klimata pārmaiņas.

Kā?

Putnu sugu migrācija ir ļoti atkarīga no vides signāliem. Klimata pārmaiņu dēļ pavasaris ziemeļu puslodē iestājas gandrīz mēnesi agrāk nekā tas noticis pirms simts gadiem. Tas nozīmē, ka migrējošo sugu ierašanās laiks un pārtikas pieejamība vairs nav mijiedarbībā. Tāpēc dažām sugām var būt grūti parūpēties par saviem mazuļiem, jo barības avots, no kura tās ir atkarīgas, piemēram, kāpuri, var vairs nebūt pieejams īstajā laikā.

Lai uzzinātu vairāk par klimata pārmaiņu ietekmi uz bioloģisko daudzveidību, sekojiet @climategameon