Skip to main content

1. Ievadīt pasākuma parametrus

Norises vieta

Nakšņošana

Ēdināšana

Lidošana

Skatīt ieteikumus

2. Skatīt ieteikumu čeklisti


Lūdzu, ievadiet pasākuma parametrus un nospiediet "Skatīt ieteikumus"TRĪS, DIVI, VIENS – AIZIET!

Jūs esat uzzinājuši daudz jauna. Esat iepazinušies ar daudziem padomiem, kas var palīdzēt uzlabot jūsu pasākumu. Tos īstenojot, priecīgāki būs jūsu apmeklētāji, vēlīgāki būs sponsori, pielaidīgāki būs vietējie iedzīvotāji un gandarītāki būsiet jūs paši.

Kā sākt? Izlemiet, kurš jūsu komandā būs atbildīgais par zaļo principu ieviešanu un cik tādu cilvēku vajadzēs. Iespējams, pietiks ar vienu cilvēku, kas nelielā pasākumā varēs pārraudzīt visu. Iespējams, citā gadījumā būs nepieciešams viens atbildīgais par darbu ar ēdināšanas “zaļināšanu”, cits uzraudzīs atkritumu plūsmas, cits gādās, lai elektrības būtu gana, vienlaikus to netērējot velti.

Krājiet – mēriet, cik resursu iztērējat, cik atkritumu saražojat.  Mēriet, cik CO2 “saražojat” uz vienu apmeklētaju vai dalībnieku. CO2 emisijas pasākumam aptuveni iespējams aprēķināt šeit.  Salīdziniet savus rezultātus no gada uz gadu, stāstiet par tiem citiem, stāstiet par savām veiksmīgajām iniciatīvām, neslēpiet savas neveiksmes. Daloties savā pieredzē un iedziļinoties citu stāstos, mums kopīgi izdosies vēl labāki pasākumi!